CDA

Ing. Mustafa Amhaouch


Overzicht



Mustafa Amhaouch

Kamerlid


Geboortedatum 27 Juni 1970
Geboorteplaats Venlo (Nederland)
Geslacht Man
Geloofsovertuiging Islamitisch
Burgerlijke Staat n.b.
Woonplaats Panningen

Opleiding


Begindatum Einddatum Richting Niveau Instelling Plaats
19911995 Techniek HTS HTS Venlo
19881991 Techniek MTS MTS Venlo
19851988 Techniek LTS LTS Panningen

Werkervaring


Begindatum Einddatum Bedrijf Functie Locatie
2010 2016-01-01 CDAVoorzitter CDA afd. Peel en Maas Peel en Maas
2010 2016 ASMLSenior Manager Industrialisatie Veldhoven
2005 2010-01-01 ASMLGroepsleider Customer support Engineering Veldhoven
2004 2006-01-01 Gemeente HeldenFractievoorzitter CDA Helden
1997 2006-03-16 Gemeente HeldenGemeenteraadslid Helden
1996 2005-01-01 ASMLSysteem Engineer Veldhoven
1995 1996-04-01 PhilipsSysteem Tester

Politieke loopbaan


Begindatum Einddatum Functie Status
2017 KamerlidActief

Activiteiten



contact: info@tweedemonitor.nl of @tweedemonitor
Wijzig cookie instellingen